Hudba hrála, déšť lil, areál žil… a my byli u toho. Celý den panovala skvělá atmosféra a jsme rádi, že jsme mohli být součástí celé akce.
Děkujeme organizátorům, IZS i všem návštěvníkům.
A ano… déšť nás ani Vás nezastavil. 😄🌧️ Aspoň jsme se cítili pracovně relevantní. 🛟😌




